Westinghouse Servisi

Westinghouse Buzdolabı Servisi

 

Westinghouse Özel servisleri alanında 40 yıllık deneyiminden oluşan uzmanlardan oluşmaktadır. Profesyonel alanında yetkin ekibiyle Westinghouse yetkili servisi sadece aletleri tamir etmekle kalmaz aynı zamanda o sorunun bir daha karşınıza çıkmamasını da sağlamaktadır. Piyasada bulunan çoğu yetkili servis elemanları işlerini daha hızlı yapabilmek için üstünkörü onarım yapmaktadırlar. Bunun sonucu olarak da o ürün sonrasında tekrar bozulmaktadır. Ancak Westinghouse servis elemanları alanında profesyoneldir. Bir kez ürün tamir edildikten sonra yıllarca aynı ürünü sorunsuz kullanılabilmektedir.
Ayrıca Türkiye’nin her yerinde bulunan servis ağıyla bulunduğunuz lokasyonda kolayca ürün tamiri gerçekleşebilmektedir. Herhangi bir Westinghouse marka ürün bozulduğunda online servis kaydıyla günün her dakikasında arıza kaydetmek ve bunlarla ilgili uzman ekipler için randevu alabilmek mümkündür.

Westinghouse Servis

Westinghouse Özel Servisleri Hangi Ürünlerde Onarım Yapmaktadır Westinghouse Servisi elemanları, Westinghouse markalı kahve makineleri, katı meyve sıkacakları, çok fonksiyonlu pişiriciler, su ısıtıcıları gibi küçük ev aletlerinde, fırınlarda, set üstü ocaklarda, çamaşır makinelerinde, bulaşık makinelerinde, çamaşır kurutma makinelerinde, derin dondurucularda, buzdolaplarında hizmet vermektedir. Westinghouse servis elemanları tamir yapılacak ev aletini evinizden alarak onarımını gerçekleştirmektedir. Onarım bittikten sonra da profesyonel Boch marka servis elemanları tamiri yapılan ürünü evinize teslim etmektedir. Online servis kaydını oluşturmak için 0216 540 00 23 numaralı çağrı merkezine ulaşılmalı ve arıza kaydı açılmalıdır. Westinghouse Yetkisi servis elemanları cumartesi- pazar olmak üzere haftanın yedi günü hizmet vermektedirler. Anadolu yakasında bu bölgelere hizmetler sunmaktayız : Alemdağ , Altunizade , Ataşehir , Beykoz , Bulgurlu , Çekmeköy , Çengelköy , Dragos , Dudullu , Fenernahçe , Feneryolu , Kadıköy , Kalamış , Kartal , Kavacık , Kozyatağı , Küçükyalı , Kurtköy , Maltepe .Ömerli , Pendik , Sancaktepe , Şile , Sultanbeyli , Ümraniye , Üsküdar olmak üzere anadolu yakasında her bölgeye westinghouse servis hizmeti.

Westinghouse Servisi